TÜYSÜZLER MAHALLESİ ÇINAR ÇOCUK EVİ’NDE SIVA VE BOYA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

16 Mart 2022
Tüysüzler Mahallesi Çınar Çocuk Evi’nde sıva ve boya çalışmaları devam ediyor (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, Tüysüzler Mahallesi’nde Çınar Çocuk Evi’nin ikincisini hayata geçireceği binada sıva ve boya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

İzmit Belediyesi, gelişen ve değişen dünyaya ayak uyduran, ahlaklı ve zeki, yeniliklere açık, toplumun sorunlarına çözüm üretebilecek çocuklar yetiştirmeyi hedefleyen kreş projesinin ikincisini Tüysüzler Mahallesi’nde hayata geçirmek adına çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Yaklaşık 580 metrekarelik iki katlı Tüysüzler Mahalle Konağı’nın mevcut hali güncellenerek kreş olarak hayata geçirilecek. Çalışmaların hızla ilerlediği Tüysüzler Mahallesi Çınar Çocuk Evi’nde sıva ve boya çalışmaları yapılıyor.

Çalışmalar Özveriyle Devam Ediyor

İzmit Belediyesinin çocukların kaliteli eğitim alması ve geleceğe güvenle hazırlanabilmesi için hayata geçirdiği Çınar Çocuk Evi’nin ikincisinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Zemin kat yönetim ofislerine ayrılırken 1’nci katın çocuk oyun alanları ve atölyeler olarak hizmet vermesi planlanıyor. Mevcut bahçe peyzajı ise çocukların doğayla iç içe olacağı şekilde düzenlenecek.