“UZUN ZAMANDIR HİZMET ALMAYAN BÖLGELERE HİZMET GÖTÜRDÜK”

12 Nisan 2022
_Uzun zamandir hizmet almayan bölgelere hizmet götürdük_ (1)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, 2021 yılı faaliyet raporunu sunumunda uzun zamandır asfalt ve beton yol çalışması yapılmayan bölgelere hizmet götürdüklerinin altını çizdi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet Faaliyet Raporu konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Biz olabildiğince asfalt yol bakım, beton, özellikle üst yapıların düzenlenmesi gibi birçok yerde çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Büyük işlerimizden birisi de Kuruçeşme’deki Hasan Atakan Caddesi’dir. Bizim için önemli caddelerden bir tanesi. Burası atıl kalmış, yüzüne çok bakılmamış bölgelerimizden bir tanesiydi. Biz burayı da diğer mahallelerimizde olduğu gibi hem üst yapısını yaklaşık 850 bin liralık maliyetle komple yeniledik. Caddenin üst yapı aydınlatma çalışmasını tamamladık. Halkımız da oradan çok memnunlar.

Köylere Beton Yol

Uzun zamandır komple asfalt girmeyen bölgelere öncelik verdik. Kuruçeşme Fatih Mahallesi’nde İsmail Özen Caddesi, Tüysüzler Mahallesi, Serdar Mahallesi, Kabaoğlu Mahallesi Ömür Sokak gibi yerlerde ciddi asfalt çalışmaları yaptık. Bunun yanı sıra Ayazma, Balören gibi yerlerde beton yol çalışmaları gerçekleştirdik.