VATANDAŞ İSTEDİ İZMİT BELEDİYESİ KABAOĞLU’NA YENİ OYUN PARKI KAZANDIRDI

8 Aralık 2022
Başkan Yardımcısı Emirşah Torun vatandaşlarla sohbet etti (1)
Başkan Yardımcısı Emirşah Torun vatandaşlarla sohbet etti (2)
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun Kabaoğlu'na kazandırılan parkı ziyaret etti (1)
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun Kabaoğlu'na kazandırılan parkı ziyaret etti (2)
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun Kabaoğlu'na kazandırılan parkı ziyaret etti (3)
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun
İzmit Belediyesi Kabaoğlu’na halkın talebi doğrultusunda yeni oyun parkı kazandırdı (2)
İzmit Belediyesi Kabaoğlu’na halkın talebi doğrultusunda yeni oyun parkı kazandırdı (5)
Metni Sesli Dinle

Kabaoğlu Mahallesi’nde vatandaşın park talebi üzerine harekete geçen İzmit Belediyesi ekipleri çalışmalarını kısa sürede tamamlarken, İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar çocuk oyun parkında incelemelerde bulundu

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri vatandaşları talepleri doğrultusunda kentin dört bir yanında çalışmalarını gerçekleştirmeyi sürdürüyor. Ekipler son olarak Kabaoğlu Mahallesi’nde inşa ettiği yeni çocuk oyun parkıyla bölge halkının takdirini topladı. Vatandaşlar bölgenin merkezi konumda bir parka ihtiyaç olduğunu vurgulayarak çocuklarını artık güvenli bir şekilde parka oyun oynamaya gönderebileceklerini ifade etti.

Atıl Araziler Değerlendiriliyor

Kabaoğlu Mahallesi’nde inşa edilen parkı İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar yerinde inceledi. İkiliye Kabaoğlu Mahalle Muhtarı Ali Akbaş da eşlik etti. İzmit Belediyesi, parkı kendi öz gücüyle inşa ederken köylerde atıl kalan araziler halkın nefes alacağı yeni yaşam alanlarına, oyun alanlarına dönüştürülüyor.

Muhtardan Teşekkür

İnceleme ziyaretinde açıklamalarda bulunan Kabaoğlu Mahalle Muhtarı Ali Akbaş, “İzmit Belediyesine bölgemizde gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu park vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda inşa edildi. Alan böylece amacına uygun hale getirildi. Geçmişte yapılan parklar merkezden uzakta inşa edildiği için insanlar çocuklarını güvenle oyun alanlarına gönderemiyordu. Merkezde yapılan bu park ise amacına daha uygun bir şekilde vatandaşa hizmet verecek” dedi.