YARIN HİZMETE BAŞLAYACAK OLAN KURUÇEŞME YAŞAM MERKEZİ’NİN RESMİ AÇILIŞ TÖRENİ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE YAPILACAK

13 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kuruçeşme Yaşam Merkezi resmi açılış töreni, İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımının Play-Off Çeyrek Final ikinci karşılaşması sebebiyle ileri bir tarihe alınırken, merkez vatandaşlara yarın itibariyle hizmet vermeye başlayacak

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere imza atmaya devam eden İzmit Belediyesi, çalışmaların tamamlandığı Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nde hizmet vermeye başlıyor. Çocuklar, kadınlar ve yaşlılar için birçok fonksiyona sahip olan Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nin resmi açılışı ise 14 Nisan Cuma günü saat 17.00’de olarak duyurulmuştu. Kuruçeşme Yaşam Merkezi açılış töreni, aynı gün İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımının Play-Off Çeyrek Final ikinci karşılaşması sebebiyle ileri bir tarihe alındı.

“Halkımıza Hayırlı Olsun”

Bir açıklama yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Kültürden sanata, sağlıktan spora birçok alanda hizmet verecek olan Kuruçeşme Yaşam Merkezi’mizin, 14 Nisan Cuma günü (yarın) gerçekleştirmeyi planladığımız açılış töreni, aynı gün İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımımızın Play-Off Çeyrek Final ikinci karşılaşması sebebiyle ileri bir tarihe alınmıştır. Merkezi’mizin açılış töreni ileri tarihe alınsa da, halkımıza yarından itibaren hizmet vermeye başlayacaktır. Tüm halkımızın bilgisine sunuyor, Kuruçeşme Yaşam Merkezi’mizin şimdiden Kuruçeşme ve tüm İzmit’e hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.