BAŞKAN HÜRRİYET, FETHİYE ÇALIŞMALARINI ADIM ADIM TAKİP EDİYOR

12 Ağustos 2022
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (1)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (2)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (3)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (4)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (6)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (8)
Baskan Hürriyet, Fethiye çalismalarini adim adim takip ediyor (9)
Metni Sesli Dinle

“Sona Yaklaşıyoruz”

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Fethiye Caddesi ve yan yollarındaki yenileme çalışmalarını gece gündüz yerinde takip ediyor

İzmit Belediyesinin altyapı çalışmalarını tamamladığı ve üstyapı çalışmalarına hızla devam ettiği Fethiye Caddesi ve yan yolları yeni ve modern görüntüsüne adım adım yaklaşıyor. Esnafın ve vatandaşın mağduriyet yaşamaması adına çalışmalarına gece boyunca devam eden ekipler üst kaplama çalışmalarını titizlikle yaparken İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de gece çalışmalarını yakından takip ediyor.

“Çok Emek Verdik”

Ekiplere kolay gelsin dileklerini ileten ve çalışmaları inceleyen Başkan Hürriyet, “Saat gece yarısını geçerken biz yine sahada İzmitliler için en iyisi olsun diye çalışmaları denetlemeye çalışıyoruz. Fethiye Caddesi bizim prestij projelerimizden bir tanesi. Aylarca üzerine çok kafa yorduğumuz, çok emek verdiğimiz, bütün ekiplerimizle birlikte saniye saniye başında olduğumuz önemli bir çalışmamız. Çalışmalarda yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz.

“Çalışmalar Sabaha Kadar Devam Ediyor”

Üst kaplama çalışmaları gündüz saatlerinde çok zor oluyor. Hem esnafın işlerini etkiliyor hem de vatandaşın ulaşımını zorlaştırıyor. O yüzden biz çalışmalarımızı daha çok geceye yönlendirdik. Sabaha kadar burada 5-6 ekip yoğun bir şekilde çalışıyor. Aksayan eksik bir şey var mı diye biz de teknik arkadaşlarımızla sık sık inceleme yapıyoruz. Cadde boşken çalışmak daha pratik ve hızlı oluyor. Esnafımıza ve vatandaşımıza sıkıntı yaratmadan sabaha kadar çalışmalar devam ediyor.

“İnce İşçilik İstiyor”

Çalışan tüm arkadaşlarımın emeğine sağlık. Hoşgörü gösteren, sabır gösteren bütün yurttaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Çok az kaldı, biraz daha sabır. Yakın zamanda inşallah büyük bir kısmı tamamlanacak. Üstyapı bittikten sonra ışıklandırma ve estetik yapılara başlayacağız. Burada yaptığımız çalışma ince bir işçilik istiyor. Ekiplerimiz çok titiz çalışıyorlar. O yüzden biraz sabır istiyoruz. En iyisi, en kullanışlısı, en uzun ömürlüsü olsun diye çok uğraşıyoruz” ifadelerini kullandı.