BAŞKAN HÜRRİYET: İZBAK VE İ.S.A.R EKİBİNE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM

7 Şubat 2023
Başkan Paylaşım
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekibimiz (İZBAK) ve I.S.A.R ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibi merkez üssü Kahramanmaraş olan deprem sonrasında hemen teyakkuza geçerek çalışmalara başlamıştı. Hürriyet ve ekibi kısa süre içerisinde koordine olarak afetzedelere yardımcı olmak amacıyla bölgeye hem arama kurtarma ekiplerini yönlendirdi hem de vatandaşlardan toplanan yardımları ulaştırma gayreti içerisine girdi.

Büyük Fedakarlık Gösterdiler

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İZBAK ve İ.S.A.R ekiplerine çalışmalarında kolaylar diledi. Hürriyet, paylaşımında şu ifadelere yer verdi; “İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekibimiz (İZBAK) ve ISAR ekibi Hatay’a geçiyor. Deprem bölgesinde bu zorlu koşullarda büyük fedakarlık göstererek vatandaşlarımızı kurtarmak için çabalayan tüm arama kurtarma ekiplerine kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.”