BAŞKAN HÜRRİYET, İZMİTLİLERİ ANLAMLI MAÇA DAVET ETTİ

3 Mart 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitlileri pelüş oyuncaklarıyla birlikte yarın saat 14.30’da oynanacak İzmit Belediyespor-Kırklareli Basket maçına davet etti

İzmit Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen çocukların morallerini bir nebze olsun düzeltebilmek ve dayanışmayı arttırmak için ‘Haydi Maça, Oyuncaklar Sahaya’ kampanyasını başlattı. İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımı’nın yarın Atatürk Spor Salonu’nda Kırklareli Basket’i ağırlayacağı maçta sahaya atılacak pelüş oyuncaklar depremden etkilenen çocuklara gönderilecek. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de tüm İzmitlileri pelüş oyuncaklarıyla birlikte maça davet etti.

“Çocuklarımıza Oyuncak Götüreceğiz”

Başkan Hürriyet davet mesajında, “Sevgili İzmitliler, Cumartesi günü saat 14.30’da İzmit Belediyespor Kadın Basketbol Takımımız, Kırklareli ile karşı karşıya gelecek. Bu maçın güzel bir özelliği var. Merkezi üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremlerden en çok etkilenenler çocuklarımızdı. Bu çocuklarımızın yaralarını biraz daha hafifletmek için onlara oyuncak götüreceğiz”

“Bütün İzmitlileri Maça Bekliyoruz”

Bütün halkımız bu kampanyanın parçası olsun dedik. Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanacak maçın devre arasında sahaya pelüş oyuncaklar atacağız. Yanınızda pelüş oyuncakları getirmeyi unutmayın. Bu sosyal sorumluluk projesi sonrası oyuncakları toplayarak sizin adınıza deprem bölgesindeki çocuklarımıza hediye edeceğiz. Bütün İzmitlileri bu kampanyaya destek için maça bekliyoruz” ifadelerini kullandı.