BAŞKAN HÜRRİYET KURUÇEŞME YAŞAM MERKEZİNİ BÖLGENİN GİRİŞİMCİ KADINLARINA TANITTI

24 Haziran 2023
Baskan Hürriyet Kuruçesme Yasam Merkezini bölgenin girisimci kadinlarina tanitti (1)
Baskan Hürriyet Kuruçesme Yasam Merkezini bölgenin girisimci kadinlarina tanitti (2)
Baskan Hürriyet Kuruçesme Yasam Merkezini bölgenin girisimci kadinlarina tanitti (3)
Baskan Hürriyet Kuruçesme Yasam Merkezini bölgenin girisimci kadinlarina tanitti (4)
Baskan Hürriyet Kuruçesme Yasam Merkezini bölgenin girisimci kadinlarina tanitti (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kuruçeşme Girişimci Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kuruçeşme Yaşam Merkezinde incelemelerde bulunarak tesisi tanıttı

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde vatandaşların hayatını kolaylaştıracak projelere imza atmaya devam eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, çalışmaların tamamlandığı Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nde Kuruçeşme Girişimci Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Dedeoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile buluştu.

Başkan Hürriyet Bilgi Verdi

Başkan Hürriyet ve Başkan Yardımcısı Sibel Solakoğlu, Kuruçeşme Hatipköy Mahalle Muhtarı Habibe Aksoy’un da yer aldığı programda Kuruçeşme Yaşam Merkezinde incelemelerde bulundu. Hürriyet ve Solakoğlu, dernek çalışmalarının yapılabileceği alanlar hakkında dernek başkanı Aynur Dedeoğlu ve dernek yönetim kurulu üyelerine bilgiler verdi.

Çok Beğendiler

Samimi bir ortamda gerçekleştirilen programdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kuruçeşme Girişimci Kadınlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aynur Dedeoğlu, merkezi çok beğendiklerini vurgulayarak İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkür etti. Başkan Hürriyet de Kuruçeşme Yaşam Merkezi’nin bölge sakinleri tarafından gelen taleplere göre işleyişinin netleşeceğini ifade ederek derneğe çalışmalarında başarılar diledi.