BAŞKAN HÜRRİYET, KURUÇEŞMELİLERLE BULUŞTU

24 Mayıs 2023
Başkan Hürriyet, Kuruçeşmelilerle buluştu (1)
Başkan Hürriyet, Kuruçeşmelilerle buluştu (2)
Başkan Hürriyet, Kuruçeşmelilerle buluştu (3)
Başkan Hürriyet, Kuruçeşmelilerle buluştu (4)
Metni Sesli Dinle

‘İzmit’in Her Mahallesine Hizmet Götürüyoruz’

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kuruçeşme Merkez Camii’nde cami cemaati ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların taleplerine kulak veren Başkan Hürriyet, “İzmit’in her mahallesine en iyi şekilde hizmet götürmeye çalışıyoruz” dedi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmitlilerle fikir alışverişinde bulunmaya ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Başkan Hürriyet, son olarak Kuruçeşme Merkezi Camii’nde vatandaşlarla buluştu. Kuruçeşme Merkez Camii Derneği Başkanı Ali Kılınç’ın ev sahipliğinde vatandaşların sorun ve taleplerine kulak veren Başkan Hürriyet, hizmetleri her alanda ve her bölgede en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdiklerini aktardı.

“Ortak Akılla Hareket Ediyoruz”

Başkan Hürriyet, “Vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek yapılan hizmetlerin anlatılmasına ve talep edilen hizmetlerin belirlenmesine önem veriyoruz.  İzmit’in her mahallesine hizmet götürüyoruz. Hizmetlerle ilgili sizlerin görüşleri ve talepleri de varsa eksik noktalarımızı tamamlamamızı sağlıyor. Her zaman ortak aklı savunarak hareket ediyoruz. Cami cemaatimizin ve mahalle sakinlerimizin taleplerini yetkilerimiz çerçevesinde yerine getirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.