BAŞKAN HÜRRİYET’TEN, 6. DÖNEMİNE BAŞLAYAN KASKF BAŞKANI AYDIN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

23 Haziran 2022
BXMD04~O
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta yapılan Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (KASKF) 16. Olağan Genel Kurulu’nda başkan seçilerek 6. dönemine başlayan Murat Aydın’ı ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta yapılan kongrede güven tazeleyen KASKF Başkanı Murat Aydın ile yönetimini ziyaret etti. Başkan Hürriyet, Murat Aydın ve yönetimine yeni dönemlerinde başarılar diledi. Ziyarette Hürriyet’e İzmit Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Necat Çakır, STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Birol Sağlam, Nurullah Özer ve Eray Bodur eşlik etti.

Hürriyet: “Koşarak Geliriz”

Ziyarette konuşan Başkan Hürriyet, “Sporu siyaset üstü görüyoruz. Her fırsatta altyapının öneminden bahsediyoruz. Bu konuda daha güçlü ve daha iyi olabilmek adına büyük bir kararlılıkla yanınızda mücadele etmeye hazırız. Spor bu kent için ayrı bir marka. Her zaman Kocaeli’nin sporun her alanında sporcu fabrikası olduğunu söylüyoruz. Böyle devam etmesi adına bizden bir talebiniz olursa koşarak geliriz” dedi.

Aydın, “Çok Çalışacağız”

Nazik ziyaretleri ve amatör spora verdiği desteklerden ötürü Başkan Hürriyet ve beraberindekilere teşekkür eden KASKF Başkanı Murat Aydın, “Geçtiğimiz hafta itibariyle 6. dönemimize başladık. İnşallah tüm camiamıza ve kentimize hayırlı olur. Bizler sporun her alanında kentimizin öncü olması adına her zaman olduğu gibi çok çalışacağız. Bu süreçte sizlerin bize verdiği destekler de çok önemli” ifadelerini kullandı.