BAŞKAN HÜRRİYET’TEN KSMMMO BAŞKANI ÇAKIR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

23 Haziran 2022
Başkan Hürriyet’ten KSMMMO Başkanı Çakır’a hayırlı olsun ziyareti (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz ay yapılan kongrede Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı seçilen Özcan Çakır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Özcan Çakır’ı ziyaret etti. Başkan Hürriyet, geçtiğimiz ay yapılan 24. olağan genel kurulda başkan seçilen Özcan Çakır ve yönetimine başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu. Özcan Çakır da nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Hürriyet’e teşekkürlerini sundu.

“Sivil Düşünce Bizim İçin Kıymetli”

Başkan Hürriyet’e ziyarette İzmit Belediyesi CHP Grup Başkanvekili Necat Çakır, STK ve Esnaf Masası Koordinatörleri Cem Serhat Dayanç, Birol Sağlam, Nurullah Özer ve Eray Bodur eşlik etti. Özcan Çakır ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Hürriyet, “Güzel çalışmalar yapmak nasip olsun. Dayanışma duygularımızla her zaman yanınızdayız. Sivil düşünce bizim için kıymetli. Meslek mensuplarınız ihtiyacı olduğu zaman yetkilerimiz çerçevesinde yan yana olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.