BU LEZZETİN EŞİ YOK! İZMİTLİLER KIZARMIŞ DONDURMAYI ÇOK SEVDİ

23 Temmuz 2022
İzmitliler kızarmış dondurmayı çok sevdi (1)
İzmitliler kızarmış dondurmayı çok sevdi (2)
İzmitliler kızarmış dondurmayı çok sevdi (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Sosyal Tesisi Gülümse Kafe’nin yeni lezzeti kızarmış dondurma, satışa sunulmaya başlaması ile birlikte büyük ilgi görürken, satışlar adeta patlama yaptı

Başkan Hürriyet’in hayata geçirdiği, İzmitli vatandaşların sosyalleşirken, uygun fiyatlarla kaliteli hizmet aldığı İzmit Belediyesi Sosyal Tesisi Gülümse Kafe, hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Perşembe günü düzenlenen tadım etkinliği ile birlikte menüsüne kızarmış dondurmayı ekleyen Gülümse Kafe, kısa bir süre olmasına rağmen bu lezzete ulaşmak isteyenlerin uğrak noktası oldu.

Tadı Damakta Kalıyor

Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatları, geniş menüsü ve güler yüzlü personeliyle kentin marka mekanlarından biri olan Gülümse Kafe, hizmete sunmaya başladığı kızarmış dondurma ile de İzmitlilerin gönlünü bir kez daha fethetti. Kızarmış dondurmanın tadına bakan İzmitliler, dışı sıcak içi soğuk servis edilen bu tatlıyı çok sevdi.

“Hem Soğuk Hem De Tatlı”

Kızarmış dondurmanın lezzetiyle tanışan İzmitli vatandaşlar, “Hem soğuk hem de tatlı. Bu sıcak yaz günlerinde benim tercihim kızarmış dondurma”, “Gerçekten çok lezzetli, bizlere bu hizmeti sunanlara teşekkür ediyoruz”, “Bundan sonra benim favori tatlım kızarmış dondurma” gibi yorumlarla beğenilerini dile getirdiler. Sıcak yaz günlerinde hem serinlemek hem de lezzetli bir tatlı yemek isteyen tüm vatandaşlar, kızarmış dondurmanın lezzetine Gülümse Kafe’den ulaşabilirler.