HÜRRİYET, “KALPLERE DOKUNARAK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ”

23 Eylül 2022
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (1)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (2)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (3)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (4)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (5)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (6)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (7)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (9)
Hürriyet, _Kalplere dokunarak yolumuza devam edecegiz_ (10)
Metni Sesli Dinle

‘Güzel İşler Kalbe Değer’ Faaliyet Lansmanı’nda kamuoyuna 41 aylık çalışmalarını anlatan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Vatandaşlarımızın kalbine dokunan çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi

Her çalışmasında şeffaflığı, tasarrufu ve vizyoner bakışı önemsediğinin; kişiye değil tüm İzmitlilere hizmet ettiğinin ve projelerine halkla birlikte yön verdiğinin altını çizen başkan Hürriyet, “Çalışmalarımız engellenmeye çalışılsa da biz bütün İzmitliler için çalışmaya devam edecek, kalbe dokunan işler yapmayı sürdüreceğiz” vurgusu yaptı. Vatandaşların kalplerine dokunan çalışmaları tek tek gözler önüne seren başkan Hürriyet, yıllar sonra İzmit halkına sunduğu hizmetlerden büyük alkış aldı.

Vizyoner Bakış Açısı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Bugün verdiğimiz sözleri tutmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi ‘Mesuliyet yükü her şeyden, ölümden de ağırdır.’ Sorumluluğumuzu bilerek, kalbimizdeki İzmit aşkıyla; görevimizi yeni bir anlayış, vizyoner bir bakış açısıyla hareket ettik. Yapılmayanı yapmak, eksikleri tamamlamak, yanlışları düzeltmek için yola çıktık.

“Göstermelik Değil”

Yapmış olmak için göstermelik değil, layıkıyla hizmet etmek, halkımızla birlikte ihtiyacı belirleyerek projelere karar vermek, israfı önlemek, kaynakları doğru kullanmak ve boşa yatırım yapmamayı hedefledik. Adil hizmet almanın herkesin hakkı olduğunu biliyor, sosyal belediyecilik anlayışımızla yaşamın her alanında halkımıza dokunarak insanlarımızı gülümsetmek için çalışıyoruz. Çalışacağız” dedi.

Yalnız Değiliz, Çünkü…

Çalışmalarının genel merkez tarafından takdir edildiğini belirten Hürriyet sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Kendi ayakları üzerinde durmak isteyen kadınlar, bu kentin geleceği olan güzel evlatlarımız, engelsiz yaşama hakkına saygı duyduğumuz özel bireylerimiz ve tüm aileler için, şimdiye kadar unutulmuş bir kent olan İzmit için durmadan, ara vermeden, gece gündüz demeden çalıştık. Çok çalıştık. İyi işler ortaya koyduğumuz için de bütün genel başkanlarımız ve genel merkez yöneticilerimiz bizleri önemsiyor, yalnız bırakmıyor.

 Aşkla Hizmet Ediyoruz

Bizler için çok önemli olan desteklerini esirgemedikleri için kendilerine çok teşekkür etmek istiyorum. İzmit’i, İzmitlileri seviyoruz. Güzel İzmit’imizin güzel insanları hizmetlerin en iyisine, kalitelisine ve en güzeline layık. Sayın genel başkanlarımız bizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyorlar. Bu destekleri o kadar kıymetli ki… Bizler ‘Aşkla İzmit’ diyerek, İzmitlilerin kalplerine dokunarak yolumuza devam ediyoruz.”