HÜRRİYET, REZALETİN BELGESİNİ ‘HATIRLA’TTI “İFTİRA İLE SADECE REZİL OLURSUNUZ”

15 Nisan 2022
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, AKP’lilerin çamur at izi kalsın mantığıyla seçim zamanında kapı kapı dolaşarak vatandaşlara dağıttığı ‘Hatırla’ isimli paçavraları hatırlatarak, “Bugünkü iftiralarının amacı da, ikinci bir hatırla rezilliğine zemin hazırlamaktır. Ama o gün olduğu gibi bugün de yarın da iftira ile makbul olamazsınız, sadece ve sadece rezil olursunuz” dedi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Biz bu olayların amaçlarını biliyoruz. Çamur at izi kalsın. Hatırla Gazetesi, gazete değil paçavra. Adaylığım sürecinde son dakika basılıp kapı kapı dağıtıldı. Geçmiş dönem vekillerin, siyasilerin yalanlarıyla, iftiralarıyla dolu. Ne oldu sonunda? TBMM’de hepsi bakanlık tarafından açıklandı. Yaptıkları rezilliklerin belgesi olarak kaldı.

İftira Kuvvetleri Gibi Çalışıyorlar

2 yıl sonrasına aynı paçavradan yapabilmek için çamur at izi kalsın diyerek bugün o sizlerin attığı manşetleri yarın toplayarak bu gazeteye basacaklar. Yine aynı çirkinlikle bunları dağıtacaklar. Bunu buradan şimdi söylüyorum. Zamanı geldiğinde haklıymış diyeceksiniz. Amaç hizmetlerimiz konuşulmasın, faaliyetlerimizi vatandaş duymasın. Tüm dertleri bu. İftira kuvvetleri gibi çalışıyorlar. İftira ile makbul olamazsınız. Sadece ve sadece rezil olursunuz.