HÜRRİYET: SİNSİ PLANLARIN KURBANI OLUYORUZ

30 Haziran 2022
Metni Sesli Dinle

Yaptığı basın açıklamasıyla Cumhuriyet Parkı Çay Bahçesi’nde bir mühürleme olmadığı belirten İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Sinsi planların kurbanı oluyoruz” dedi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Cumhuriyet Parkı Çay Bahçesi’nde bir mühürleme yok. Burada bir durdurma yok. Sadece kurul kararını bekliyoruz ve bir an önce ekonomik koşullar da daha da içinde çıkılmaz hale gelmeden hizmete açmak istiyoruz. Bakın sezondayız. Tam işleteceğimiz zaman. Tam kullanacağımız zaman. Belediye olarak da tam burada bir işletme sunacağımız zaman. Burayı gören İzmit Belediyesi beceremiyor diyecek. Her vatandaş işin detayını bilemez ki. İşte böyle algı yönetmek için sinsice planların kurbanı oluyoruz.

“Gerçek Bilgi İçin Bizi Takip Edin”

Halkımızın nasıl mücadele ettiğimizi görmesini istiyoruz. Bütün halkımızdan ricamdır: Lütfen sosyal medya hesaplarımızı daha fazla takibe alınız. İşini düzgün yapan, kalemini doğruluktan yana kullanan basın emekçilerimizi tenzih ediyoruz. Başımızın üzerinde yerleri var. Ama bunun dışında müthiş bir medya kuşatması altında müthiş bir karalama kampanyasına maruz kalıyoruz. Bunun için en doğru, en akılcı, en bilgiye ve belgeye dayalı bilgilendirmeleri sosyal medya hesaplarımızdan yapıyoruz. gülümseizmit.com web sayfamızdan yapıyoruz. Buralardan yaptığımız tüm işleri takip edebilirsiniz. Halkımızın daha fazla bilgilenebilmesi adına bizleri takip etmelerini rica ediyorum” ifadelerini kullandı.