HÜRRİYET: BİZİM KAVGAMIZ HALKIMIZ İÇİN!

30 Haziran 2022
Metni Sesli Dinle

Cumhuriyet Parkı Yenileme Projesi ile ilgili basın açıklaması gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet tüm engellemelere ve siyasi ayrımcılığa rağmen halk için mücadele edeceklerini ifade ederek, “Bizim kavgamız halkımız için” dedi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Gerçekten zor bir dönemdeyiz. Ekonomik olarak, yaşam biçimi itibariyle zor bir dönemdeyiz. Mecliste çoğunluğumuz yok. Büyükşehir ve hükümetten destek beklemiyoruz ama köstek de olmayın. Ama planlarla halkımıza hizmet etmenin önü kapatılıyor. Bize zarar verecekler ve öç alacaklar diye aslında halka zarar veriyorlar. Biz mücadeleye devam edeceğiz. Biz haklıyız. Halkımız için haklıyız. Halkımız için mücadele ediyoruz. Bu kavgamız halkımız için.

“Halkımız Bizi Yine Yalnız Bırakmadı”

O yüzden de biz buradaki mücadelemize de devam edeceğiz. Bu toplantıyı şikayet etmek için değil halk doğru bilgilensin diye yapıyoruz. Biz buranın tadilatını bitirerek halkımıza en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. İmkânlarımız, yetkilerimiz neyi gerektiriyorsa yapmaya devam edeceğiz. Halkımız bugün bizi yalnız bırakmadı. İnanıyoruz ki bütün hukuksuzluklar, haksızlıklar ve bütün sinsi planlar halkımızın desteğiyle boşa çıkacaktır. Halkımızın bize güvendiğini biliyoruz. Güvendikleri için onlar için mücadeleye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.