HÜRRİYET VE ÖĞRETMEN OKULU MEZUNLARI ATATÜRK ANI ORMANI İÇİN BULUŞTU

16 Mart 2022
Metni Sesli Dinle

Kocaeli Öğretmen Okulu Mezunları Platformu’nu ağırlayan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi paydaşlığında platform tarafından oluşturulacak Başöğretmen Atatürk Anı Ormanı’nın kente değer katacağını söyledi

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Öğretmen Okulu Mezunları Platformu Üyeleri Gülümser Ayhan, Semahat Gün, Muharrem Açıl, Seyfettin Tekçe ve Celal Haznedaroğlu’nu makamında ağırladı. İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve İzmit Belediyesi Eğitim Projeleri Koordinatörü Osman İlhan Cebeci’nin de hazır bulunduğu toplantıda Başkan Hürriyet ile Öğretmen Okulu Mezunları Platformu Üyeleri, İzmit Belediyesinin de paydaşı olduğu Başöğretmen Atatürk Anı Ormanı hakkında fikir alışverişinde bulundu.

2 Bin Defne Fidanı Dikilecek

Platform üyeleri, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk adına oluşturulacak 37 dönümlük hatıra ormanına 2 bin defne fidanı dikileceğini belirtti. İzmit Belediyesi olarak her türlü desteğe hazır olduklarını vurgulayan Başkan Hürriyet, projenin kentimize büyük değer katacağını ve paydaşı olmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.