İZMİT BELEDİYESİ SERDAR MAHALLESİ’NDE MERDİVEN VE KORKULUK ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

16 Mart 2022
İzmit Belediyesi Serdar Mahallesi’nde merdiven ve korkuluk çalışmalarına başladı (1)
İzmit Belediyesi Serdar Mahallesi’nde merdiven ve korkuluk çalışmalarına başladı (2)
İzmit Belediyesi Serdar Mahallesi’nde merdiven ve korkuluk çalışmalarına başladı (3)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Serdar Mahallesi’nde vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına merdiven yenileme ve korkuluk çalışmalarına başladı

Vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak adına güvenli alanlar oluşturmaya devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, iki ayrı sokakta merdiven yenileme ve korkuluk yapımı çalışması başlattı. Serdar Mahallesi Özgür Sokak ve İnce Sokak’ta korkuluk yapımı ve merdiven yenileme çalışması başlatan ekipler, kısa sürede çalışmaları tamamlayarak vatandaşların kullanımına sunacak.

Korkuluk ve Merdivenler Yenileniyor

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, daha önce Serdar Mahallesi Özgür Sokak’ta tamamlamış olduğu merdiven yenileme çalışmasında korkuluk yapımına başlayarak vatandaşın güvenliğini sağlayacak. İnce Sokak’ta ise 50 metre uzunluğundaki merdivenin yenileme çalışmalarına başlayan ekipler, her iki sokaktaki çalışmaları kısa sürede tamamlayacaklar. Bölge halkı gerçekleştirilen çalışmalardan dolayı İzmit Belediyesine memnuniyetlerini iletti.