İZMEK’TE YENİ DÖNEM KAYITLARI 15 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

12 Ağustos 2022
Metni Sesli Dinle

Her yıl binlerce kişiye el becerisi ve meslek kazandıran İzmit Belediyesi Meslek Edindirme Kursları’nda (İZMEK) yeni dönem için başvurular 15 Ağustos Pazartesi günü başlıyor

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ile İzmit Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile İzmit halkına hizmet veren; el sanatları, dil, kişisel gelişim kurslarının yanı sıra müzik ve gösteri sanatları alanında da yoğun ilgi gören İzmit Meslek Edindirme Kursları’nda yeni dönem başvuruları 15 Ağustos Pazartesi günü itibariyle başlıyor.

Halk Üniversitesi Görevi Görüyor

Kadın, erkek, genç, yaşlı binlerce kişiye hizmet veren ve tam bir halk üniversitesi görevi gören İZMEK, yeni dönemde kursiyerlerle buluşmaya gün sayıyor. 15 Ağustos’ta başlayıp 31 Ekim’e kadar devam edecek olan yeni dönem başvuruları, Belsa Plaza B Blok 7. Kat ve mahallelerde bulunan İZMEK kurs merkezlerinden yapılabileceği gibi izmit.bel.tr adresinden başvuru formu doldurarak yapılabilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar 318 00 00 (4702- 4703- 4711) dâhili numaralara ulaşabilirler.