İZMİT BELEDİYESİ ALİKAHYA FATİH’TE SOKAKLARI KONFORLA BULUŞTURDU

12 Ağustos 2022
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (2)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (3)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (4)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (5)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (7)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (8)
İzmit Belediyesi Alikahya Fatih’te sokakları konforla buluşturdu (9)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Alikahya Fatih Mahallesi sokaklarındaki asfalt yama çalışmalarını tamamlayarak vatandaşlara güvenli ve konforlu yeni yollar sundu

Kentin dört bir yanında yol bakım ve yenileme çalışmalarıyla vatandaşlara güvenli, konforlu ve modern yollar sunmaya devam eden İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, zamanla deforme olan veya bozulan yollarda asfalt yama çalışmaları yapıyor. Ekipler son olarak Alikahya Fatih Mahallesinde zamanla bozulan yollarda asfalt yama çalışması gerçekleştirdi.

1062 Ton Asfalt Kullanıldı

Ekipler, Fatih Mahallesi Baldıran Sokak’ta 179 ton, Dinçler Sokak’ta 140 ton, Taşköprü Caddesi’nde 100 ton, Kandilli Sokak’ta 104 ton, Narçiçeği Sokak’ta 214 ton, Altınyayla   Sokak’ta 180 ton, Uygur- Ayyıldızlar Sokak’ta 74 ton, Fatma Seher Hanım Caddesinde 30 ton, Göl Sokak asfalt yama çalışmasında 25 ton ve Başak Pınar Sokak’ta 15 ton asfalt kullanarak yama çalışmalarını tamamladı. Toplamda 1062 ton asfalt kullanan ekipler bölgede birçok sokağı konforla buluşturdu.