İZMİT BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ÖZMURAL, KOCAELİ TABİPLER ODASI’NIN PLAKET TÖRENİNE KATILDI

14 Mart 2023
Izmit Belediye Baskan Yardimcisi Özmural, Kocaeli Tabipler Odasi'nin plaket törenine katildi (1)
Izmit Belediye Baskan Yardimcisi Özmural, Kocaeli Tabipler Odasi'nin plaket törenine katildi (2)
Izmit Belediye Baskan Yardimcisi Özmural, Kocaeli Tabipler Odasi'nin plaket törenine katildi (3)
Izmit Belediye Baskan Yardimcisi Özmural, Kocaeli Tabipler Odasi'nin plaket törenine katildi (4)
Ünal Özmural
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, Kocaeli Tabipler Odası’nın 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla meslekte 25, 40 ve 50’nci yılını dolduran doktorlara plaket takdim ettiği törene katılım sağladı

Kocaeli Tabipler Odası, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla meslekte 25, 40 ve 50’nci yılını dolduran doktorlar için plaket töreni düzenledi. Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleşen plaket törenine İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural da katılım sağladı. Meslekte 40’ıncı yılını dolduran Dr. Abdulvahap Turfanda’ya plaketini takdim eden Özmural, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletti.

Özmural, “İyi ki Varsınız”

Doktorların her zaman el üstünde tutulması gerektiği ifade eden Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, “Kocaeli Tabip Odası’nın etkinliklerine katılmaya gayret ediyoruz. Çünkü burası da benim ailem gibi. Yıllarca yol yürüdüğüm arkadaşlarım var. Bu kent için ciddi kafa yoran bu tür meslek örgütlerinin başımızın üstünde yeri var. Depremde kaybettiğimiz sağlık emekçilerini saygı ve rahmetle anıyorum. Mekânları cennet olsun. Tabipler bizim için çok önemli. İyi ki varsınız, iyi ki aramızdasınız” ifadelerini kullandı.