İZMİT BELEDİYESİ, SAĞLIK EMEKÇİLERİNİN 14 MART TIP BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

14 Mart 2023
Dr. Damla Tosun
Dr. Erhan Uysal
Dr. Fatih Yenihayat
Dr. Halil Okay Albayrak
Dr. Nazif Aksoy
Dr. Oğuz Kösa
Dr. Ömer Naci Yılmaz
Prof. Dr. Alparslan Kuş
Prof. Dr. Zafer Cantürk
Uz. Dr. Adem Çakır
Uz. Dr. Adnan Canveren
Uz. Dr. Ali Kaya
Uz. Dr. Mürsel Durmaz
Uz. Dr. Ömer Dağ
Uz. Dr. Özlem Bilgin
Uz. Dr. Yusuf Çalışkol
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi yöneticileri, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle kentimizde görev yapan hekimleri ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek bayramlarını kutladılar

İzmit Belediyesi yetkilileri, 14 Mart Tıp Bayramı sebebiyle ilimizde faaliyetlerini sürdüren hastaneleri ziyaret ederek sağlık emekçileriyle bir araya geldi. Üniversitesi Hastanesi, Devlet Hastaneleri, Özel Hastaneler, İlçe Sağlık Müdürlükleri,  Halk Sağlığı Başkanlığı, Sağlık Sendikası ve Kocaeli Tabip Odası olmak üzere Kocaeli’nin dört bir yanında ziyaretler geçekleştiren İzmit Belediyesi, sağlıkçıların gününü kutladı.

“Emeğiniz Asla Ödenmez”

İzmit Belediyesi yetkilileri, ziyaretlerde çiçek ve hediye takdiminde bulundular. Ziyaret esnasında sağlık çalışanlarının hayatımızdaki önemini de vurgu yapan yetkililer, “Sağlık kavramının öneminin en yoğun hissedildiği şu günlerde sağlık çalışanlarının emeğinin asla ödenemeyeceğini millet olarak bir kez daha görmüş bulunuyoruz. Mesleğini her şeyin üstünde tutan, büyük özveri ve gayretle mesleğini icra eden tüm sağlık çalışanlarının gününü kutluyoruz” ifadelerini kullandılar.