İZMİT BELEDİYESİ, ANADOLU SAĞLIK MERKEZİ HASTANESİ İLE İNDİRİM SÖZLEŞMESİ İMZALADI

13 Temmuz 2023
İzmit Belediyesi, Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi ile indirim sözleşmesi imzaladı (1)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ile Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi arasında indirim sözleşmesi imzalandı. Sözleşme kapsamında İzmit Belediyesi çalışanları ve birinci derece yakınlarına Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nde yüzde 50’ye varan indirim uygulanacak

İzmit Belediyesi, çalışanlarının sağlık hizmetlerinden indirimli bir şekilde yararlanması için sağlık kuruluşlarıyla protokol yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda İzmit Belediyesi son olarak Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi ile indirim sözleşmesi imzaladı. Sözleşme, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Genel Müdürü Timur Atsüren tarafından imzalanırken, imza töreninde İzmit Belediyesi Koordinatörü Hakan Özkum, STK ve Esnaf Masası Koordinatörü Cem Serhat Dayanç ile Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi Yurtiçi Satış ve İş Geliştirme Direktötü Levent Yiğit ve Yurtiçi Kıdemli Satış Uzmanı Suat Esastürk yer aldı.

Yüzde 50’ye Varan İndirim

Sözleşme kapsamında, İzmit Belediyesi personeli ve birinci derece yakınları Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’ndeki bölümlerde; muayene, konsültasyon ile doktor takibi işlemlerinden ve ameliyathaneden yüzde 15, Anestezi Gaz Bedeli’nden yüzde 30, refakatçi oda ücretinden ise yüzde 50 indirimli faydalanacak.