İZMİT BELEDİYESİ MERKEZ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ

13 Temmuz 2023
Cedit Mahalle Muhtarı Nabi Keskin'e hediyesi takdim edilirken
Doğan Mahalle Muhtarı Sadettin Ölmez'e hediyesi takdim edilirken
Erenler Mahalle Muhtarı İhsan Sarı'ya hediyesi takdim edilirken
Hacı Hasan Mahalle Muhtarı Ömer Uzun'a hediyesi takdim edilirken
İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın
İzmit Belediyesi yetkilileri muhtarları dinleyip notlar aldı
Kozluk Mahalle Muhtarı Metin Karabıyık'a hediyesi takdim edilirken
Muhtarlar toplantıda taleplerini iletti
Programa çok sayıda muhtar katıldı (1)
Sanayi Mahalle Muhtarı İsmail Moğultay'a hediyesi takdim edilirken
Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Yazar'a hediyesi takdim edilirken
WhatsApp Image 2023-07-13 at 16.39.05
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi yöneticileri, kent merkezinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundular

İzmit Belediyesi yöneticileri, kent merkezinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla Gülümse Kafe Yahya Kaptan’da kahvaltıda bir araya geldi. Geçtiğimiz hafta Kuruçeşme bölgesinde hizmet veren muhtarlarla buluşan yöneticiler bu hafta merkezde görev yapan muhtarları tek tek dinleyerek mahallelerde yaşanan sorunları ve bölge sakinlerinin ilettikleri talepleri not aldılar. Toplantıya İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Tuncay Aşkın, İzmit Belediyesi Muhtar Hizmet Masası Koordinatörleri Ercan Umutlu, Ali Filiz, Turgay Oruç, İzmit Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Server Yıldırım, İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen, İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar, İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Cemal Derya, İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Mehmet Yalçınkaya ve muhtarlar katıldı.

Yalçın, “Hep Birlikte Çalışacağız”

Programda konuşan İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, “Toplantımıza katılım sağlayan tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Biz daha önceki yıllarda da istişare toplantıları düzenledik. Bu sene tekrar toplantılarımıza başladık. 102 mahallemizi bitirene kadar toplantılara devam edeceğiz. Birebir ofis ziyaretleri de oluyor ama biz hep birlikte olalım istiyoruz. Ortak sorunlar var ve bunları birlikte çözeceğiz. Bu şekilde fikir alışverişlerini önemsiyoruz” dedi.

Muhtarlar Yoğun İlgi Gösterdi

Programa Cedit Mahalle Muhtarı Nabi Keskin, Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Mustafa Yaman, Çukurbağ Mahalle Muhtarı Yaşar Tüzer, Hacı Hasan Mahalle Muhtarı Ömer Uzun, Hacıhızır Mahalle Muhtarı Lütfi Bodur, Kozluk Mahalle Muhtarı Metin Karabıyık, Körfez Mahalle Muhtarı Ahmet Hozar, Sanayi Mahalle Muhtarı İsmail Moğultay, Tepecik Mahalle Muhtarı Güngör Saner, Terzibayırı Mahalle Muhtarı Cengiz Kurtuluş, Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Yazar, Erenler Mahalle Muhtarı İhsan Sarı, Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Akdoğan, Mehmet Ali Paşa Mahalle Muhtarı Yaşar Doğan, Yenişehir Mahalle Muhtarı Salih Çuman, Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu, Doğan Mahalle Muhtarı Sadettin Ölmez katıldı.