İZMİT BELEDİYESİ ÇOCUK ETKİNLİKLERİ YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

12 Temmuz 2023
Burhan Demirer
Düğmeciler Köyü Muhtarı Nusret Tezcan
İzmit Belediyesi Çocuk Etkinlikleri yüzleri güldürüyor (1)
İzmit Belediyesi Çocuk Etkinlikleri yüzleri güldürüyor (2)
İzmit Belediyesi Çocuk Etkinlikleri yüzleri güldürüyor (3)
İzmitli Romanlar Derneği Başkanı Cengiz Demir
Terzibayırı Mahalle Sakini Türkan Yavaşoğlu
Terzibayırı Mahallesindeki Etkinlik
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde her gün farklı mahallelerde düzenlenen çocuk etkinliklerinden, minikler kadar aileler de memnun

Çocuk dostu İzmit Belediyesi, yaz tatili sürecinde çocuklarla bir araya gelmeye devam ediyor. Çocukların keyifli zaman geçirmeleri adına başlayan etkinlikler miniklerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Bir süre daha devam edecek olan etkinlikler ile ilgili veliler de memnuniyetlerini dile getirdi.

“Çocuklar ve Veliler Adına Çok Güzel Etkinlik”

Terzibayırında gerçekleştirilen etkinliklere dair konuşan bölge sakinlerinden İzmitli Romanlar Derneği Başkanı Cengiz Demir, “Bu gibi etkinlikler mahallemiz çocukları adına çok güzel oluyor. Çocukları sosyalleştirmek, birbiri ile kaynaştırmak güzel şeyler. Bize ekibini gönderen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e mahalle adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“Gerçekten Çok Beğendim”

Terzibayırı Mahalle Sakini Türkan Yavaşoğlu ise etkinliklerin çocuklar ve aileleri için çok güzel olduğunun altını çizerek, “Gerçekleştirilen etkinliği gerçekten çok beğendi. Bu tarz etkinliklerin devamının gelmesini istiyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

“Başkan Hürriyet’e Teşekkür Ediyorum”

Etkinliklerden duyduğu memnuniyeti dile getiren bir başka vatandaş Burhan Demirer, “İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e böyle bir etkinlik gerçekleştirdiği için çok teşekkür ediyorum. Hem bizim için hem de çocuklar için çok iyi oldu. Bu gibi etkinliklerin sık sık yapılmasını rica ediyorum” dedi.

“İzmit’in En Uzak Köyüne Hizmet Geliyor”

Köyünde gerçekleştirilen Çocuk Etkinliklerine dair değerlendirmelerde bulunan Düğmeciler Köyü Muhtarı Nusret Tezcan ise, “İzmit’in en uzak köyüyüz. Şu çocukların mutluluğunu görüyorsunuz. Bunun hiçbir maddi karşılığı yok. İzmit’in en uzak köylerinde böyle etkinlikler olabiliyor. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.