İZMİT BELEDİYESİ DERNEKLER YERLEŞKESİ AÇILIŞ İÇİN GÜN SAYIYOR

3 Ağustos 2022
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (1)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (2)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (3)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (4)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (5)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (6)
İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi açılış için gün sayıyor (7)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in hayata geçirdiği ve ilimizdeki tüm ilçelerde faaliyet gösteren derneklerin yeni buluşma noktası olacak olan İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi’nin açılışı için geri sayım sürüyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in ilimizin tüm ilçelerinde faaliyetlerini yürüten dernekleri bir araya getirecek projesi İzmit Belediyesi Dernekler Yerleşkesi’nde çalışmalar tamamlandı. Orhan Mahallesi’nde yer alan Necati Gençoğlu Merkezi’nin dönüştürülerek, daha kullanışlı hale getirilen Dernekler Yerleşkesi, kapılarını yakın zamanda açıyor. Dernekler Yerleşkesi, kentte faaliyet gösteren tüm yöre derneklerinin hizmetine açılacak.

Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Kocaeli’deki derneklerin kullanımına açık olacak Dernekler Yerleşkesi, İzmit Belediyesi ekiplerince büyük bir özveri ile hazırlandı. Tüm ayrıntıların düşünüldüğü yerleşke içerisinde 377 metrekarelik çok amaçlı salon, 130 metrekarelik konferans salonu, 11 dernek ofisi, yönetim odası, danışma ve kafeterya yer alacak. Derneklerin tüm görüşme ve etkinliklerini rahat bir şekilde gerçekleştirebileceği yerleşke, kısa süre içerisinde açılışının yapılmasının ardından derneklerin kullanımına sunulacak.