İZMİT BELEDİYESİ EKİPLERİ DEPREMZEDELERİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDİYOR

1 Mart 2023
İzmit Belediyesi ekipleri depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor (3)
İzmit Belediyesi ekipleri depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor (4)
İzmit Belediyesi ekipleri depremzedelerin yanında olmaya devam ediyor (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, deprem dolayısıyla ilimize yerleşmek zorunda kalan depremzedelerin her daim yanında olmaya devam ediyor

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen depremlerin yaraları el birliği ile sarılmaya devam ediyor. Yaklaşık 3 hafta önce meydana gelen depremin ardından depremzedeler başta İzmit olmak üzere birçok kente göç etmek zorunda kaldı.

İzmit Belediyesinden Büyük Destek

İzmit’e gelen depremzedelerin en büyük yardımcısı ise İzmit Belediyesi oldu. İlimizde çeşitli yurtlara yerleştirilen depremzedeleri ziyaret eden İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri aynı zamanda Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki Depremzede Destek Noktasına da depremzedelerin ulaşımını sağladı.

Oyuncak ve Kırtasiye Malzemeleri

İzmit Belediyesi ekipleri tarafından ziyaret sırasında depremzedelere oyuncak ve kırtasiye malzemeleri de götürüldü. İhtiyaçlara cevap vermek adına çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerinin ziyaretleri de süreç içerisinde devam edecek.