İZMİT BELEDİYESİ İSTİHDAM BİRİMİ İŞ ARAYAN VATANDAŞLARA DESTEK OLMAYI SÜRDÜRÜYOR

2 Haziran 2023
İzmit Belediyesi İstihdam Birimi iş arayan vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor (2)
İzmit Belediyesi İstihdam Birimi iş arayan vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor (3)
Metni Sesli Dinle

İş arayan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla yoğun mesai harcayan İzmit Belediyesi, işveren ve iş arayan vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor

İş arayan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla yoğun mesai harcayan İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki ‘İstihdam Birimi’ işveren ve iş arayan vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor. İşveren ile iş arayan vatandaşların arasında bağ kurarak işsizliği azaltmayı hedefleyen İzmit Belediyesi, Uluslararası CEVA Lojistik şirketinin talebi üzerine istihdam biriminde kayıtları bulunan kişilere ulaşarak davette bulundu.

Kriterlere Uyan Kişiler İş Başı Yapacak

İzmit Belediyesi Leyla Atakan Kütüphanesi Toplantı Salonunda, CEVA Lojistik Yetkilisi Halil Dumanlı iş arayan kişilerle birlikte bir araya geldi.  Formları doldurulduktan sonra katılımcılarla yüz yüze görüşmeler yapıldı. Yetkililer, yapılan incelemenin ardından aranan kriterlere uyan kişileri, bir kez daha görüşmek ve uygun olan adayları iş başı yaptırmak üzere Köseköy Tesislerine davet etti. Vatandaşlar uygulamadan dolayı İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ve ekibine teşekkür ettiler.