İZMİT BELEDİYESİ KARAABDÜLBAKİ MAHALLE KONAĞI’NDA TADİLAT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

14 Nisan 2022
İzmit Belediyesi Karaabdülbaki Mahalle Konağı’nda tadilat çalışmalarına devam ediyor (2)
İzmit Belediyesi Karaabdülbaki Mahalle Konağı’nda tadilat çalışmalarına devam ediyor (3)
İzmit Belediyesi Karaabdülbaki Mahalle Konağı’nda tadilat çalışmalarına devam ediyor (4)
İzmit Belediyesi Karaabdülbaki Mahalle Konağı’nda tadilat çalışmalarına devam ediyor (5)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Şehit Ahmet Yakut Mahalle Konağı’ndaki tadilat çalışmalarını hızla sürdürüyor

Mahallelerdeki hizmet kalitesini arttırmak amacıyla aktif olarak kullanılan mahalle konaklarını bakım ve tadilattan geçiren İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Şehit Ahmet Yakut Mahalle Konağı’ndaki yenileme çalışmalarını hızla sürdürüyor. Mevcut mahalle konağının işlevini arttırmak ve bölge halkının toplanma ve etkinlik alanı olarak kullanabilmesi adına içerisinde bulunan bölümler hızla tamamlanıyor.

Birçok Kısım Tamamlandı

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karaabdülbaki Şehit Ahmet Yakut Mahalle Konağı’nda kadın ve erkek kullanımına yönelik tuvaletler, ahşap pencerelerin imalatı ve montajı, kapıların değişimi, zeminlerin iyileştirilmesi ve konağı daha işlevli hale getirmek adına iç mekânda bölücü duvarlar ile yeni mekânlar tamamlanırken cephede iyileştirme çalışmaları devam ediyor.

Daha Kullanışlı Hale Gelecek

Çalışmaların hızla ilerlediği, Karaabdülbaki Şehit Ahmet Yakut Mahalle Konağı’nda tüm iç ve dış cephenin boyanmasının ardından çalışmalar tamamlanmış olacak. Çalışmaların hızla devam ettiği mahalle konağında mutfak, köy toplanma alanı, muhtar odası, doktor odası, kurs alanları, mini kütüphane ve kafeterya yer alacak. İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısa sürede köy halkını yeni, konforlu ve estetik bir sosyal alana kavuşturacak.