İzmit Belediyesi, kırsalda da kara geçit vermiyor (2)
İzmit Belediyesi, kırsalda da kara geçit vermiyor (3)
İzmit Belediyesi, kırsalda da kara geçit vermiyor (4)
İzmit Belediyesi, kırsalda da kara geçit vermiyor (5)
İzmit Belediyesi, kırsalda da kara geçit vermiyor (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, kar yağışının şiddetini daha da çok hissettirdiği kırsal bölgelerdeki mesaisine yoğun bir şekilde devam ediyor

İzmit’in merkezinde bulunan cadde ve sokakların yoğun kar yağışına karşın gerçekleştirdiği çalışmalar ile sürekli açık ve kullanılabilir halde olmasını sağlayan İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, aynı özveriyi kırsal bölgelerdeki yerleşim alanlarında da gösteriyor. Ekipler, vardiyalı sistemle 24 saat boyunca köy yollarını temiz tutarak vatandaşların yaşayabileceği muhtemel mağduriyetlerin önüne geçiyor.

Köy İçleri ve Bağlantı Yolları

Kar yağışının etkisini sürdürdüğü bu günlerde çalışmalarında tempoyu düşürmeyen İzmit Belediyesinin karla mücadele ekipleri, köy içleri ve bağlantı yollarını belirli aralıklarla temizliyor. Ekipler son olarak; Şahinler, Fethiye,  Bağlıca, Düğmeciler, Çubuklu Osmaniye, Yassıbağ, Çavuşoğlu, Balören, Sarıhocalar, Seferköy, Tepebaşı, Nebihoca, Kaynarca, Orhaniye, Çubuklubala, Kozluca, Kısalar ve Arpalık İhsaniye mahallelerinde çalışma gerçekleştirdi. İzmit Belediyesi, kar yağışının etkisini kaybedeceği ana kadar çalışmalarına ara vermeden devam edecek.