İZMİT BELEDİYESİ ŞEHİT AİLELERİNİ UNUTMADI

29 Ağustos 2022
İzmit Belediyesi şehit ailelerini unutmadı (1)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini unutmadı (2)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini unutmadı (4)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini unutmadı (5)
İzmit Belediyesi şehit ailelerini unutmadı (6)
Metni Sesli Dinle

Şehit aileleri ve gazilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan İzmit Belediyesi yöneticileri, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’üncü yılı vesilesiyle şehit ailelerini ziyaret ederek bir kez daha minnetlerini sundular

İzmit Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100’ncü yılında da şehit ailelerini unutmadı. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Koordinatörler Ozan Aksu ile Hakan Yalçın ve Basın Danışmanı Cem Şakoğlu ilk olarak 1993 yılında Tunceli’de Şehit olan öğretmen Erkan Aydın’ın annesi Emine Aydın’ı Derince’de ki evinde ziyaret etti.

İzmit Belediyesi Her Zaman Yanınızda

İzmit Belediyesi yöneticileri 2012 yılında Şırnak’ta şehit olan Polis Memuru Recep Topaloğlu’nun annesi Meryem Topaloğlu ve babası Yakup Topaloğlu’nu Tepeköy mahallesindeki evlerinde ziyaret etti. Şehit ailelerini ziyaret ederek onlara minnetlerini sunan yöneticiler son olarak 2008 yılında Şırnak’ta şehit olan Jandarma Er İskender Ercan’ın Bekirdere Mahallesi’nde ikamet eden annesi Zeynep Ercan ve babası Recep Ercan’ı ziyaret ederek her zaman yanlarında olduklarının mesajını verdi.