İZMİT BELEDİYESİ WHATSAPP İHBAR HATTI HIZLI ÇÖZÜMÜN ADRESİ OLMAYA DEVAM EDİYOR

4 Nisan 2022
İzmit Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı hızlı çözümün adresi olmaya devam ediyor (2)
İzmit Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı hızlı çözümün adresi olmaya devam ediyor (3)
İzmit Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı hızlı çözümün adresi olmaya devam ediyor (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesinin Whatsapp İhbar Hattı üzerinden yaptığı talep sonrası oturduğu bölgedeki sorunların giderildiğini kaydeden Sedat Baydemir, İzmit Belediyesine teşekkür etti

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in girişimi sonrası hayata geçirilen İzmit Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı, bir vatandaşın daha sorununun hızlıca çözüme kavuşturulmasını sağladı. Kuruçeşme Fatih Mahallesi’nde ikamet eden Sedat Baydemir, mahallesindeki aydınlatma ve korkuluk ihtiyacı ile ilgili 0532 166 4141 numaralı hattan Whatsapp uygulaması ile belediye yetkililerine talebini iletti. Hızlıca bölgeye gelen yetkililer, gerçekleştirilen keşif çalışmasının ardından aydınlatma direğini ve korkuluğu istenilen alanlara yerleştirdi.

Baydemir, “Bir Mesajla Sorunumuz Çözüldü”

Mahallelinin en büyük iki sorununun bir WhatsApp mesajıyla ortadan kalktığını kaydeden Sedat Baydemir, “30 yıldır Kuruçeşme’de ikamet ediyorum, şu anki evime ise kısa bir süre önce taşındım. Bu bölgede gözlemlediğim kadarıyla vatandaşların bazı talep ve şikayetleri vardı. Buna karşın hiç kimse şikayet ve taleplerini herhangi bir yetkili mecraya iletmemiş. Burada sık kullanılan merdivenlerimiz var. Sabah ve akşam ışık olmadığı için çok karanlık ve ıssız oluyor.

“Hızlıca Çalışmaları Tamamladılar”

Bir de diğer alanda da korkuluk ihtiyacımız vardı. Bende vakit kaybetmeden İzmit Belediyesi Whatsapp İhbar Hattı’na durumu bildirdim. Sağ olsunlar vakit kaybetmeden durumla hemen ilgilenerek aydınlatma çalışmasıyla merdivenleri ışıl ışıl yaptılar. Talep ettiğimiz korkuluğu da hızlıca monte ettiler. Hem Whatsapp uygulamasıyla sağlanan kolaylık nedeniyle hem de sorunlarımızın çözüme kavuşturulmasından ötürü mahallem ve kendi adıma İzmit Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.