İZMİT BELEDİYESİ YÖNETİCİLERİ AKÇA CAMİİ CADDESİ YENİLEME ÇALIŞMALARIYLA İLGİLİ ESNAFA BİLGİ VERDİ

17 Nisan 2023
_RHWCV~B
_R7WR4~I
_QXX5F~L
_SVUDA~C
_SLURN~7
_SBV5Y~M
_S1VK7~X
_PJZ50~G
_HQYJ7~7
_I0Y4U~C
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi kentin cadde ve sokaklarını güzelleştirmeye devam ediyor. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun ve İzmit Belediyesi Esnaf ve STK Masası Koordinatörleri kent merkezinin en işlek alanlarından olan Akça Cami Caddesinde yapılacak yenileme çalışmaları öncesi esnafa bilgi verdi

İzmit Belediyesi kent merkezini modern ve estetik görünüme kazandırmaya devam ediyor. İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kısa süre içerisinde kent merkezinin en işlek noktalarından olan Akça Cami Caddesini yenileyecek.  Cadde üst yapı ve aydınlatma çalışmalarından sonra çok güzel bir görünüme kavuşacak.

Yöneticiler Projeyi Anlattı

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, İzmit Belediyesi Esnaf ve STK Koordinatörleri Birol Sağlam, Eray Bodur, Cem Serhat Dayanç, Fen İşleri Müdürü Burak Güreşen ve İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Murat Öztürk bölge esnafını ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler.

Esnaf Projeyi Beğendi

Çalışmaların ardından Akça Cami Caddesi çok şık ve modern bir görünüme kavuşacak. Çalışmalarla ilgili ihale süreçleri hakkında da bilgi aktarıldı. İzmit Belediyesi yetkililerin gösterdiği projeyi beğenen esnaf, İzmit Belediyesi ekiplerine çalışmalarında başarılar diledi.