TÜYSÜZLER PAZARI KURA TARİHİ

17 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

İZMİT BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

İzmit İlçesi Kabaoğlu Mahallesi Neslihan Sokak No:38 0 Ada 1586 parsel üzerinde haftanın Pazar günleri kurulacak TÜYSÜZLER PAZARI’nda 45 adet pazar yeri tahsis edilmek üzere müracaatlar alınmıştır. Pazar Yerleri Hakkında Yönetmelik gereği tahsis işlemi noter huzurunda kura ile belirlenecektir. Tüysüzler Pazarı 45 adet Pazar yerine tahsis edilmek üzere alınan müracaatlar neticesinde başvuranların öncelik durumlarına göre tam listesi 03.04.2023 tarihli ilan metninde üretici ve pazarcılar öncelik sırasına göre listelenmiştir.

Belirtilen pazar yerinin üretici ve pazarcılara tahsis edilmesi için yapılacak olan kura işlemi aşağıda belirtilen yer ve tarihte yapılacaktır.

Pazarın Adı                            : Tüysüzler Pazarı

Pazar Yerinin Kurulacağı Yer : Kabaoğlu Mahallesi Neslihan Sokak No:38

Pazarcı Yeri                            : 45 Adet

Kurulacağı Gün                    : Pazar 

TUHAFİYE BÖLÜMÜ SEBZE BÖLÜMÜ DİĞER SATIŞ GRUPLARI
PAZAR YERİ METRE KARE SATIŞ TÜRÜ PAZAR YERİ METRE KARE SATIŞ TÜRÜ PAZAR YERİ METRE KARE SATIŞ TÜRÜ
4 7,2 Tuhafiye 24 7,2 Sebze 2 7,2 Balık
1 8,4 Tuhafiye 2 7,2 Temel Gıda
12 3,6 Üretici

Kura Adresi                            : Orhan Mah. Devran Cad. No:71 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi Dernekler Yerleşkesi

Kura Tarihi                             : 25/04/2023 Saat 10:00

NOT: Kura işlemine katılmaya hak kazanarak, yapılacak kontrol sonucunda başvuru evraklarında uygunsuzluk tespit edilen üretici ve pazarcıların kura işlemi yapılmış olsa dahi tahsis işlemleri yapılmayacaktır. İlgililere ilanen duyurulur.