İZMİT BELEDİYESİ YÖNETİCİLERİNDEN MAHALLE MUTFAKLARI PROJESİ’NE ZİYARET

4 Ocak 2023
İzmit Belediyesi Yöneticilerinden Mahalle Mutfakları Projesi’ne ziyaret (1)
İzmit Belediyesi Yöneticilerinden Mahalle Mutfakları Projesi’ne ziyaret (2)
İzmit Belediyesi Yöneticilerinden Mahalle Mutfakları Projesi’ne ziyaret (3)
İzmit Belediyesi Yöneticilerinden Mahalle Mutfakları Projesi’ne ziyaret (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Yöneticileri, sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde hayata geçirilen Mahalle Mutfakları Projesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına devam eden İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün Mahalle Mutfakları Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz hafta hizmet vermeye başlayan proje ile üç çeşitten oluşan bir kişilik yemeğin satış bedeli KDV dahil 5 TL olarak belirlendi.

Yöneticiler Vatandaşlar ile Bir Araya Geldi

Kentteki dezavantajlı bölgelerde ikamet eden vatandaşların yüzlerini gülümsetmek amacıyla hayata geçirilen Mahalle Mutfakları Projesi için İzmit Belediyesi Koordinatörleri Ozan Aksu, Hakan Yalçın ile İzmit Belediyesi Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, Serdar Mahallesi’ndeki yemek satışında vatandaşlarla bir araya geldi.

Salı Ve Perşembe Günleri Hizmet Veriliyor

İzmit Belediyesi Aşevi’nde günlük olarak yapılan ve paketlenen yemeklerin, muhtelif noktalarda Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Mali Hizmetler Müdürlüğü personeli aracılığıyla satışı gerçekleşiyor. İlgili proje kapsamında Serdar Mahallesi (Yeşil Camii karşısı) ve Topçular Mahallesi’nde (Şeref Meydanı Parkı) Salı ve Perşembe günleri saat 14.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam ediliyor.