İZMİT BELEDİYESİNDEN AVUKATLARA ANLAMLI ZİYARET

6 Nisan 2023
Av. Anıl Acurman ve Av. Hüseyin Acurman
Av. Bahar Gültekin Candemir
Av. Ersayın Işık
Av. Mehmet Cumhur Arıkan
Av. Mehmet Gül
Av. Mehmet Tamer Solakoğlu
Av. Muhammed Buğra Eres
Av. Sertif Gökçe
Hukuk Birimine ziyaret
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi,  5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerle avukatların gününü kutladı

5 Nisan Avukatlar Günü kapsamında İzmit Belediyesi yöneticileri ilçede faaliyet gösteren mevcut baro başkanı, baro eski başkanları, siyasi partilerin ve derneklerin avukat başkanları, şehrimizde hizmet veren en genç ve en yaşlı avukatları ziyaret etti. Yöneticiler, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’in selamını ileterek günün anısına kendilerine hediye takdim ettiler.

Meslek Hayatlarında Başarılar Dileriz

5 Nisan Avukatlar Günü kapsamında Baro Başkanı Av. Mehmet Gül, baro eski başkanları Av. Mahmut Cengiz Sarıbay, Av. Fahri Örengül, Av. Mehmet Cumhur Arıkan, Av. Mehmet Tamer Solakoğlu,  Av. Ersayın Işık,  Av. Sertif Gökçe ve Av. Bahar Gültekin Candemir ziyaret edilerek avukatlar günü kutlandı. Heyet, kentimize vermiş oldukları hizmetlerden dolayı avukatlara teşekkür ederek meslek hayatında başarılar dilediler.

En Genç ve En Yaşlı Avukata Anlamlı Ziyaret

Ziyaretler kapsamında siyasi partilerin ve derneklerin avukat başkanlarını da ziyaret eden İzmit Belediyesi yöneticileri, Kocaeli Barosuna kayıtlı şehrimizde yıllarca avukatlık görevini yürütmüş olan en yaşlı avukat olan 86 yaşındaki Av. Zehra Nuran Kortel ve en genç avukat 24 yaşındaki Av. Muhammed Buğra Eres’i ziyaret etti. Avukatlar haftası kapsamında birçok ziyaret gerçekleştiren İzmit Belediyesi, kurum bünyesinde hizmet veren avukatları da unutmayarak günlerini kutladı.