İZMİT BELEDİYESİNİN DAYANIŞMA ZİNCİRİNE ELGİNKAN VAKFI’NDAN DESTEK

1 Nisan 2022
İzmit Belediyesinin dayanışma zincirine Elginkan Vakfı’ndan destek (1)
İzmit Belediyesinin dayanışma zincirine Elginkan Vakfı’ndan destek (3)
İzmit Belediyesinin dayanışma zincirine Elginkan Vakfı’ndan destek (4)
İzmit Belediyesinin dayanışma zincirine Elginkan Vakfı’ndan destek (6)
Metni Sesli Dinle

Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi vatandaşlara erzak kolisi dağıtacak olan İzmit Belediyesi’ne bir destek de 2 bin adet koli bağışlayan Elginkan Vakfı’ndan geldi

İzmit Belediyesi, vatandaşların ihtiyaçlarının karşılanması hususunda çözüm üretmeye ve etkin bir kaynak alanı oluşturmak adına ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları ve derneklerle iş birliği içerisinde çalışmaya devam ediyor. Ramazan Ayı öncesi ihtiyaç sahipleri için hazırlıklarını sürdüren İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, son olarak belediyenin hizmetlerine katkıda bulunmak isteyen Elginkan Vakfı ile iş birliği yaptı.

2 Bin Adet Ramazan Kolisi

Yapılan iş birliği çerçevesinde Elginkan Vakfı birlik ve beraberliğin sağlandığı, karşılıklı hoşgörü, dayanışma ve yardımlaşmanın en üst düzeyde olduğu Ramazan Ayı’nda ihtiyaç sahibi aileleri desteklemek amacıyla İzmit Belediyesinin başlattığı Ramazan Ayı dayanışma zincirine 2 bin adet Ramazan kolisi bağışladı. İzmit Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amacıyla bağışta bulunacak firmalarla iş birliği yapmaya ve Ramazan Ayı boyunca kimsenin sofrasının boş kalmaması adına çalışmalarına devam edecek.