İZMİT BELEDİYESİNİN HIZLI ÇÖZÜMÜNE KURUÇEŞMELİ VATANDAŞTAN MESAJLI TEŞEKKÜR

1 Nisan 2022
Izmit Belediyesinin hizli çözümüne Kuruçesmeli vatandastan mesajli tesekkür (2)
Izmit Belediyesinin hizli çözümüne Kuruçesmeli vatandastan mesajli tesekkür (3)
Izmit Belediyesinin hizli çözümüne Kuruçesmeli vatandastan mesajli tesekkür (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi, Kuruçeşme Fatih Mahallesi’nde geceleri çok karanlık olan merdivenler için vatandaşın aydınlatma talebine kısa sürede dönüş yaptı. Sorunun derhal hallolduğunu gören vatandaş, İzmit Belediyesine teşekkür etti

Kuruçeşmeli bir vatandaş İzmit Belediyesi Whatsapp ihbar hattına, Fatih Mahallesi 36 Sokak ile Muammer Aksoy Caddesi’ni birleştiren merdivenlerin geceleri çok karanlık olduğunu ve kadınlar ile çocukların merdivenleri korkarak kullandığı durumunu belirterek aydınlatma talep etti. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri talebe kısa sürede dönüş sağlayarak merdivenlere aydınlatma direklerini yerleştirdi.

“Işıl Işıl Oldu”

Talebine kısa sürede dönüş alan vatandaş İzmit Belediyesine teşekkür ederek, “Bölgede bulunan merdiven geceleri çok karanlık oluyordu. Özellikle kadınlar ve çocuklar merdivenleri korkarak kullanılıyordu. İzmit Belediyesi Whatsapp ihbar hattına durumu bildirdim ve hemen ilgilenerek aydınlatma çalışmasıyla merdivenleri ışıl ışıl yaptılar. Mahallem ve kendi adıma İzmit Belediyesine teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.