İZMİTLİLER BAYRAMIN 1. GÜNÜ HALK BAYRAMLAŞMASINDA BULUŞACAK

20 Nisan 2023
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi geleneksel hale gelen halk bayramlaşması programını Ramazan Bayramının birinci günü (Yarın)  İzmit Belediyesi önünde gerçekleştirecek

Milli ve dini bayramları adına yakışır bir şekilde yaşatmaya özen gösteren İzmit Belediyesi, bu Ramazan Bayramında da çeşitli etkinlikler düzenleyerek bayram coşkusunu tüm İzmitlilere yaşatacak. İzmit Belediyesi Ramazan Bayramının ilk günü geleneksel hale gelen Halk Bayramlaşması programını gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi binlerce İzmitli’nin katılımıyla Belsa Plaza önünde gerçekleşecek Halk Bayramlaşması, yine çocuklar ve büyükler için eğlenceli etkinlikler ve bayram neşesine sahne olacak.

Halk Bayramlaşması Programı

Halk Bayramlaşması Programı kapsamında saat 15.00’te çocuklar için belediye önünde etkinlikler başlayacak. Sonrasında saat 16.00’da ise İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in katılımıyla Halk Bayramlaşması yapılacak. Yemek ikramının ardından  saat 16.45’te de Kent Orkestrası bayram konseriyle kulakların pasını silecek. Başkan Hürriyet Halk Bayramlaşmasına tüm İzmitlileri davet etti.