KOCAELİ BASINI, SARISU KAMPI’NDA DOYASIYA EĞLENDİ

24 Temmuz 2022
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (1)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (2)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (4)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (5)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (6)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (7)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (8)
Kocaeli basini, Sarisu Kampinda doyasiya eglendi (9)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne üye basın mensuplarını Sarısu Gençlik Kampı’nda ağırladı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla ilimizde görev yapan basın mensuplarını bu hafta sonu Sarısu Gençlik Kampı’nda ağırladı. Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan öncülüğündeki basın mensupları, hafta sonu boyunca kampın ve Sarısu’nun eşsiz doğasının tadını çıkardı. Programlarda ilimiz gazetecilerine İzmit Belediyesi Basın Yayın Müdürü Ozan Özgenç ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa da eşlik etti.

Eğlenceli Konser

Uzun yıllardır İzmit Belediyesinde görev yapan, aynı zamanda ilimizin sevilen ses sanatçılarından Murat Taylan’ın sahne aldığı program ile eğlenen basın mensupları, çeşitli oyun ve aktivitelerle eğlenceli bir geceyi geride bıraktı. 3 gün 2 gece Sarısu’da keyifli vakit geçiren basın mensupları, başta İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet olmak üzere kendileriyle yakından ilgilenen belediye personellerine teşekkür ettiler.

Kandıra’nın İncisi

Başkan Hürriyet’in göreve gelmesinin ardından atıl ve bakımsız silüetinden eser kalmayarak adeta yeniden can bulan Sarısu Gençlik Kampı; 80 kişinin aynı anda kalabileceği, restoranında 3 öğün lezzetli yemeklerin yenilebileceği, sportif birçok aktivitenin yapılabileceği, doğa ile içi içe bir merkez haline dönüştü. Kandıra’nın incisi Sarısu Sahili’nde yer alan Sarısu Gençlik Kampı, yaz boyunca kapılarını vatandaşlara açık tutmaya devam edecek.