KOCAELİSPOR TARAFTAR BİLGİ YARIŞMASI HEYECANI BAŞLADI

23 Ağustos 2022
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (1)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (1)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (2)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (2)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (3)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (5)
Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması heyecanı başladı (6)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi’nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması, Cumhuriyet Parkı’nda büyük heyecanla başladı

 

Kentin en değerli markası Kocaelispor’un gelecek nesillere aktarılması adına çaba sarf eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in hayata geçirdiği Kocaelispor Taraftar Bilgi Yarışması’nın üçüncüsü başladı. Dört gün sürecek olan yarışmanın ilk günü Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleşti. Finale kalan isimler ise 27 Ağustos Cumartesi günü şampiyonluk için İzmit Belediyesi Belsa Hizmet Binası önünde kıyasıya mücadele edecek.

 

İki isim finale yükseldi

Moderatörlüğünü Mehmet Açık’ın gerçekleştirdiği yarışmanın ilk iki sorusunda telefon ile joker hakkı uygulaması bu yıldan itibaren uygulamaya geçti. 12 yarışmacının katıldığı yarışmanın ilk gününü zirvede tamamlayan Mehmet Özdenkaya ile Orkun Çakar, 27 Ağustos Cumartesi akşamı gerçekleşecek olan büyük finalde mücadele etme hakkı kazandı. Organizasyona katılan diğer yarışmacılara da günün anısına çeşitli hediyeler verildi.

 

Final cumartesi günü

Hafta içerisinde 4 farklı günde yapılacak elemelerde finale kalan yarışmacılar, 27 Ağustos Cumartesi akşamı Belsa Plaza önünde yapılacak büyük finalde şampiyonluk için ter dökecek. Şölen havasında gerçekleştirilecek finalde Kocaelispor’un efsane isimleri de jüri olarak yer alacak ve dereceye girenlere ödüllerini takdim edecek.

 

Sürpriz hediyeler

Yarışmayı ilk sırada tamamlayan isim 3 Bin TL, ikinci sırada tamamlayan isim 2 Bin TL ve üçüncü sırada tamamlayan isim ise 1000 TL’lik hediye çekinin sahibi olacak. Hediye çekleri, İzmit Belediyesinin bünyesinde bulunan Çınar Halk Market, Sarısu Gençlik Kampı, Gülümse Kafe, Lavanta Kafe, Şehr-i İzmit Kafe ve Yeni Cuma Çay Bahçesi’nde geçerli olacak. Hediye çeklerinin yanı sıra dereceye girecek olan isimleri sürpriz hediyeler bekliyor.