MEHMETÇİK İLKOKULU ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİ İZGİM’E HAYRAN KALDILAR

21 Ekim 2022
Mehmetçik İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri İZGİM’e hayran kaldılar (1)
Mehmetçik İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri İZGİM’e hayran kaldılar (2)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi, Mehmetçik İlkokulu öğrencileri ve öğretmenlerini konuk ettiler. İZGİM’e hayran kalan misafirler, Başkan Hürriyet’e teşekkür ettiler

 

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kurulan İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Mehmetçik İlkokulu öğrencileri ve öğretmenlerinin konuk olarak geldiği İZGİM’de öğrenciler, Çocuk Kütüphanesi ve Çocuk Oyun Alanı’nda eğlenceli ve öğretici bir gün geçirdi.

 

KEYİFLİ VAKİT GEÇİRDİLER

Mehmetçik İlkokulu öğrencileri, zeka gelişimini olumlu yönde etkileyecek akıl ve zeka oyunları ile keyifli vakit geçirdiler. Biyomimikri ile doğadan ilham alınan tasarım etkinliği gerçekleştirildi. Çocuklar, hayal güçlerini kullanarak insan hayatını kolaylaştırıcı tasarım fikirlerini ortaya çıkardı.

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Mehmetçik İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri İZGİM Kadın Girişimciler Merkezi’nde gerçekleşen etkinliklerden memnun kaldıklarını ifade ettiler. Ayrıca misafirler hediye edilen tohum kalemler ve geçirdikleri eğlenceli zaman için İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekiplere teşekkürlerini ilettiler.