ÖZMURAL AKP SEÇMENİNE SESLENDİ

6 Ekim 2022
Metni Sesli Dinle

“Lütfen Meclis Üyelerinizi Seçerken Dikkat Edin”

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, ortaya atılan bir yalanın yalan olduğunu anlatmaya çalıştıklarını ifade ederek AKP seçmenine seslendi: Lütfen meclis üyelerinizi seçerken dikkat edin!

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Özmural, “Biz şu an burada yalanın yalan olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Ne kadar acıdır ki İzmit halkının bir sürü problemi varken bu yalanlarla, iftiralarla kamuoyunu meşgul ediyorlar. Siyasi bilinçten uzak, ahlaktan uzak bu tür ithamları ben kınıyorum. Hepimiz bu kentin problemleriyle ilgilenmek üzere seçildik. Eskiden bir üslup ve siyasi nezaket vardı.

“İnsanlara İftira Atmak İçin Seçilmedik”

İnsanlara iftira atmak için seçilmedik. Buradan AKP seçmenine sesleniyorum: Lütfen meclis üyelerinizi seçerken dikkat edin. Bu yaşadıklarımız, bu ithamlarla bir yalan dosyası oluştu. Yaz yaz bitmiyor. ‘Camiye ayakkabıyla girdiler’ dediler olmadı, ‘Fethiye Caddesi’nde açık ihale yapmadınız’ dediler olmadı. Meclis üstünlüğü bizde değil ve birçok komisyonun yönetimi de onlarda. Denetleme komisyonu var. Bunlarda her türlü evrak, talep, her şey veriliyor önlerine. Bütün bunlar verilmiyormuşçasına bir de bu tür haberleri kamuoyuyla paylaşıp buradan kendilerine siyasi bir rant sağlamaya çalışıyorlar” şeklinde konuştu.