TAMAMLANAN KİPTAŞ İZMİT ÇINAR EVLER’DE HAK SAHİPLERİ DAİRELERİNE KAVUŞUYOR!

5 Temmuz 2022
Tamamlanan Kiptaş İzmit Çınar Evler’de hak sahipleri dairelerine kavuşuyor! (1)
Tamamlanan Kiptaş İzmit Çınar Evler’de hak sahipleri dairelerine kavuşuyor! (2)
Tamamlanan Kiptaş İzmit Çınar Evler’de hak sahipleri dairelerine kavuşuyor! (3)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Kiptaş ortaklığında hayata geçirilen sosyal konut projesi Kiptaş İzmit Çınar Evler’de hak sahiplerinin daireleri yarın noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi ile belli olacak

İzmit Belediyesi ve Kiptaş tarafından Arızlı Akpınar Mahallesi’nde yapılan Kiptaş İzmit Çınar Evler projesindeki heyecanlı bekleyiş yarın sona eriyor. Noter huzurunda gerçekleştirilecek kura çekimi ile Çınar Evler projesindeki hak sahiplerinin daireleri belirlenecek. Kuranın ardından teslim takvimi duyurulacak. 6 Temmuz Çarşamba (yarın) saat 13.00’te yapılacak kura çekimine İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Kiptaş Genel Müdürü Ali Kurt da katılacak.

Teslim Takvimi Açıklanacak

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, noter huzurundaki kura çekimini İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte gerçekleştirecek. Depreme dayanıklı, doğa dostu ve yenilikçi yapısıyla dikkat çeken sosyal konut projesi Kitap İzmit Çınar Evler’in teslim takvimi de KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt tarafından törende duyurulacak.

Vatandaşlar İçin Ücretsiz Servis

Kiptaş İzmit Çınar Evler Projesi kura çekimi törenine katılacak vatandaşlarımız için, yarın saat 11.00 ve 11.45’te Cumhuriyet Parkı’ndan ücretsiz servis kaldırılacak. Kura çekim törenini takip etmek isteyen vatandaşlarımız, servis araçlarıyla alana ulaşım sağlayabilecek. Vatandaşlarımız program sonrası aynı araçlarla geri dönecek. Tören ayrıca İzmit Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.