UĞUR BÖCEĞİM KREŞİNDEN İZGİM’E ZİYARET

25 Nisan 2022
Uğur Böceğim kreşinden İZGİM’e ziyaret (1)
Uğur Böceğim kreşinden İZGİM’e ziyaret (2)
Uğur Böceğim kreşinden İZGİM’e ziyaret (6)
Metni Sesli Dinle

Uğur Böceğim Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören öğrenciler İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi’ni ziyaret etti

İzmit Belediyesi araçları ile okullarından alınan Uğur Böceğim Kreş ve Gündüz Bakımevi 3 yaş sabah grubu ile 5 yaş öğlen grubu olmak üzere 32 öğrenci İzmit Belediyesi Kadın Girişimciler Merkezi’ni (İZGİM) ziyarette bulundu. Çocuklar ziyaret programında geri dönüşüm hakkında bilgilendirildi. Miniklere atıkların çevreye, doğaya ve canlılara zararlarından bahsedilirken hangi atıkların geri dönüştürülebileceği anlatıldı.

Keyifli Vakit Geçirdiler

Çocuklar İZGİM’de bulunan kütüphanedeki kitapları incelediler ve sonrasında öğretmenleri tarafından okunan bir hikayeyi dinlediler. Öğrenciler oyun alanında da bayramlarının tadını çıkararak keyifli vakit geçirdiler. Ziyaretleri sonunda katılım sertifikası ve hediyelerini alan minikler İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e memnuniyetlerini ve teşekkürlerini ilettiler. Öğrenciler ardından İzmit Belediyesinin araçları ile okullarına bırakıldılar.