”BETONA DEĞİL İNSANA YATIRIM YAPTIK” DİYEN HÜRRİYET: PROJE İNSANIN KALBİNE DOKUNMUYORSA O PROJE DEĞİLDİR

23 Eylül 2022
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (1)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (2)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (3)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (4)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (5)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (6)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (9)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (10)
Proje insanin kalbine dokunmuyorsa o proje degildir (11)
Metni Sesli Dinle

Güzel İşler Kalbe Değer lansman programında proje yapmanın koca koca binalar olmadığını ifade eden Başkan Hürriyet, “Proje dediğiniz şey insanın kalbine, hayatına dokunmuyorsa o proje değildir” dedi

41 ay boyunca hayata geçirdiği projeleri anlatan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Proje demek koca koca binalar değil, proje dediğiniz şey insanın kalbine, hayatına dokunmuyorsa, o proje değildir. Olsa olsa ranttır rant. O proje değil, birilerinin cebine akan musluktur. Biz o rant musluklarını kestik, halkımıza yönlendirdik. Tabi böyle olunca birileri rahatsız oldu. Rant gidince başladılar, saldırmaya, başladılar çamur atmaya. Ama tabi onlar rahatsız olacak, saldıracaklar diye de biz korkacak, geri adım atacak değildik. Hizmetlerimize devam ettik, bundan sonra etmeye de devam edeceğiz.

“Yanlış Olan Eski Anlayışları Değiştirdik”

Genel başkanımız sağ olsun bizleri bugün yalnız bırakmadı. Bir video hazırlayıp sizleri sıkmadan birçok hizmetimizi anlatmaya çalıştık. Bunların dışında da burada yansıtamadığımız o kadar çok işlerimiz var ki. Çünkü bizden önceki tüm hizmetleri daha da geliştirerek devam ettirdik. Yeni hizmet kalemleri oluşturduk, yanlış olan eski anlayışları değiştirdik. Öncelikle şunu söylemek isterim ki; bizler bu beton belediyeciliğinden ziyade belediyeciliği halkın yanında olmak, ayağı teklediğinde koluna girmek, her zaman yanlarında belediyenin var olduğunu göstermek olarak görüyoruz.