DOWN KAFE ETKİNLİKLERİ NİSAN AYINDA DA YÜZLERİ GÜLDÜRECEK

1 Nisan 2022
Metni Sesli Dinle

Altı aydır düzenli şekilde devam eden ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği İzmit Belediyesi Down Kafe etkinlikleri, Nisan ayında da yüzleri güldürmeye devam edecek

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Down Kafe’de düzenli olarak gerçekleştirilen etkinliklerle özel gereksinimli bireylerin sosyal becerileri, iletişim becerileri ve özgüvenleri desteklenmeye devam ediyor. Altı aydır düzenli olarak devam eden ve vatandaşların yoğun olarak ilgi gösterdiği etkinlikler Nisan ayında da yüzleri güldürmeye devam edecek.

Sosyal Medyadan Takip Edin!

İzmit Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü özel gereksinimli bireylerin mesleki rehabilitasyonla sosyal becerilerini, iletişim becerilerini ve özgüvenlerini destekleyerek her gün düzenli şekilde gerçekleştirilecek sosyal etkinliklerle gündelik hayata uyum süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Özel gereksinimli bireylerin gelişimlerini destelemek amacıyla aylık etkinlik programı, düzenli olarak hafta içi her gün Down Cafe’de faaliyete geçecek. Faaliyetleri takip etmek isteyen vatandaşlar https://www.instagram.com/izmitdowncafe/ adresine erişim sağlayabilirler.