EMİRŞAH TORUN: OT SİYASETİ YAPAN AKP’LİLER BURALARI GÖRMÜYORLAR MI?

1 Temmuz 2023
Emirsah Torun Ot siyaseti yapan AKPliler buralari görmüyorlar mi (3)
Emirsah Torun Ot siyaseti yapan AKPliler buralari görmüyorlar mi (4)
Metni Sesli Dinle

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanında olan yerlerde ot biçme çalışmalarının yapılmamasına ilişkin, “Sizin sorumluluk alanlarınızda olan bu yerleri İzmit Belediyesi yapsın diye mi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın sizin arkanızı toplamaktan yorulduk artık” dedi

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Emirşah Torun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin sorumluluk alanında olan yerlerde ot biçme çalışmalarının yapılmamasına dair açıklamalarda bulundu. Torun paylaşımında, “Ot siyaseti yapan AKP’li arkadaşlar buraları görmüyorlar mı ? Görüyorlarsa bilerek mi kendi sorumluluk alanlarına girmiyorlar.

“Algı Siyasetini Bırakıp İşinizi Yapın”

Sizin sorumluluk alanlarınızda olan bu yerleri İzmit Belediyesi yapsın diye mi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın sizin arkanızı toplamaktan yorulduk artık. Bundan sonra sadece kendi sorumluluk alanlarımızı yapacağız lütfen sizlerde algı siyaseti yapmaktan vazgeçip işinizi yapın. buralar KBB’ nin sorumluluk alanlarında olan yerler” ifadelerini kullanarak fotoğraf ve videolara yer verdi.